Ta strona www używa plików cookies (ciasteczka) i podobnych technologii.
Brak zmiany ustawień przeglądarki  i dalsze przebywanie na niniejszej stronie oznacza wyrażenie na to zgody.

O firmie

Kim jesteśmy? W czym się specjalizujemy?

Zespół X@PE to specjaliści z wieloletnim stażem

Poszukując najlepszej jakości usług zaufaj naszym certyfikowanym specjalistom.

Kamil Kowalski
Dział serwisu
Kamil Kowalski
Maciej Sobociński
Dział programistyczny
Maciej Sobociński

 

 

Firma "XAPE" w swojej ofercie posiada jedne z najlepszych dostępnych na polskim rynku systemów informatycznych dedykowanych dla małych i średnich firm.

 

SPECJALIZACJA

Specjalizujemy się w sprzedaży i wdrażaniu oprogramowania dla firm Sage Symfonia, Symfonia ERP, enova365 oraz SALDEO. Systemy te od wielu lat zyskują uznanie coraz większej liczby klientów i od wielu lat znajdują się w czołówce  najlepszych systemów informatycznych dedykowanych dla małych i średnich firm.

 

DOŚWIADCZENIE

Posiadamy 10 letnie doświadczenie we wdrożeniach, utrzymaniu tych systemów oraz w doradztwie przy rozwoju i integracji rozwiązań informatycznych naszych klientów.

Właściwa konfiguracja i implementacja systemów jest równie ważna jak samo oprogramowanie, dlatego ważnym jest aby proces ten powierzyć osobom  certyfikowanym posiadającym najwyższe kwalifikacje.

Posiadamy certyfikację zarówno w zakresie księgowości, kadr i płac, handlu z logistyką, produkcji,  zarządzania projektami, dlatego zawsze dbamy z najwyższą starannością  by wdrożenie uwzględniało i optymalizowało każdy istotny proces, pomagając w ten sposób rozwiązywać problemy naszych klientów.

 

KLIENCI

Naszymi Klientami są zarówno małe jak i większe firmy z najróżniejszych branż,  więc liczymy że także Ty zaufasz nam w wyborze odpowiedniego oprogramowania lub rozwiązania problemów z jakimi się zmagasz w obecnym systemie.